Ramazan Bayramı Gemi Turu

Ramazan Bayramı gemi turu ile bambaşka bir bayram yaşayın…

Tatil zamanı geldiğinde herkesin ne kadar mutlu ve rahat olduğunu biliyoruz, özellikle sevdiklerimizle geçirebileceğimiz tatil zamanları daha da keyifli bir hal alıyor. Bu sefer bu keyifli zaman diliminde bir değişiklik yapıp gemi turu seyahatine çıkmaya ne dersiniz?

Gemi turu seyahatinizde isterseniz vizesiz gemi turu ile seyahat edebilir, isterseniz gemi turları yurtdışı ile seyahat edebilirsiniz. Tatilciler için düzenlenen her fırsatın değerlendirildiği Ramazan Bayramı gemi turu programları her bütçeye uygun fiyatlandırılır. Ramazan Bayramı gemi turu ile bayramınızı sevdiklerinizle birlikte değişik tatil imkanları yaratarak kullanabilirsiniz.

Ramazan Bayramı gemi turu programları bayram tatiline göre ayarlanmakta olup, bayram tatili bitiminde sona ermektedir ve dünyanın bir çok ülkesine Ramazan Bayramı gemi turu seyahatleri ile gidebilir bayramınızın rahat ve mutlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Ramazan Bayramı gemi turu seyahatleri ile istanbul’dan Prag’a, Baltık başkentleri, Newyork ve Batı Amerika gibi farklı ülkeleri ve şehirleri gezebilir, denizde vakit geçirerek en güzel bayram tatillerinizden birini yaşayabilirsiniz.

Ramazan Bayramı gemi turu seyahatlerinde neler dahildir?

  •  Ramazan Bayramı gemi turu seyahatlerinin çoğunda uçak bileti fiyata dahildir.

    Ramazan Bayramı Gemi Turu

    Ramazan Bayramı Gemi Turu

  •  Ramazan Bayramı gemi turu içinde tam pansiyon uygulanmaktadır.
  •  Ramazan Bayramı gemi turu ile aldığınız programa göre otelde konaklama ve kahvaltı dahildir.
  •  Ramazan Bayramı gemi turu ile Türkçe rehberlik hizmetleri de verilmektedir.

Ramazan Bayramı gemi turu seyahatleri içine dahil olmayan bir takım özelliklerde mevcuttur, bu özelliklere dikkat ederseniz yararlanabileceğiniz aktiviteleri daha iyi bilerek faydalanmış olursunuz. Ramazan Bayramı gemi turu ücretine dahil olmayan özelliklerden bazıları şunlardır; Yurtdışı çıkış harç pulu (kişi başı 15 TL) programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri, seyahat sağlık sigortası, programda ekstra olarak belirtilen geziler (min. 15 kişilik fiyatlar olup katılım sayısına göre değişebilir)

Ramazan Bayramı gemi turu seyahat programı içerisine dikkatle bakmalı ve nasıl yararlanabileceğinizi planlamalısınız. Masmavi suların derinliğinde hayallerinizle birlikte yolculuk ederken tüm stresinizden ve yorgunluğunuzdan kurtulabileceksiniz.

Ramazan Bayramı gemi turu ile çıktığınız bayram seyahatiniz içerisinde şehir turlarına katılım için ayrı ücretler alınabilir. Ramazan Bayramı gemi turu seyahati sırasında dilerseniz kendinizde ayrı olarak planladığınız şehir turuna çıkabilirsiniz. Güzel bir sahil lokantasında yemek yiyerek şehrin otantik sokakları arasında zaman geçirebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ramazan Bayramı gemi turu seyahati sırasında çıktığınız şehir turundan zamanında dönmeniz önemli bir ayrıntı olup bu konuya dikkat etmelisiniz.

Ramazan Bayramı gemi turu sırasında neler yapılabilir…

Ramazan Bayramı gemi turu programınızın dahilinde golf sahasında golf oynayabilir, arkadaşlarınızla voleybol maçına katılabilir, buz pateni yapabilir ve gemide bulunan birçok mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Bayramınız Ramazan Bayramı gemi turu ile renklendirin…

Yoruma Kapalı.